Szanowni Państwo,
 
przywracamy możliwość odbioru osobistego zamówionych książek.
 
Zapraszamy do nas od wtorku do piątku w godz. 15-18

 

 Rabat 10% przy zamówieniach powyżej 200 zł (poza promocjami) 
O firmie

 

Księgarnia XX wieku to internetowa księgarnia historyczna Domu Spotkań z Historią (DSH), instytucji kultury miasta Stołecznego Warszawy. Naszą misją jest popularyzowanie wiedzy historycznej o ważnych wydarzeniach i historii społecznej XX wieku.

W ofercie naszej księgarni znajdują się publikacje poświęcone historii Polski i Europy Środkowo-Wschodniej XX wieku, w tym: albumowe katalogi naszych wystaw (polsko-angielskie), relacje świadków historii i inne publikacje własne, wspomnienia, reportaże, książki popularno-naukowe, książki dla dzieci, bestsellery wydawnicze (w tym beletrystyka).

Są to między innymi: tytuły poświęcone II wojnie światowej, Powstaniu Warszawskiemu, związane z historią Holocaustu, relacjami polsko-żydowskimi i z naszymi sąsiadami, a także książki opisujące historię PRL-u, związku zawodowego „Solidarność”, wydarzenia związane z wprowadzeniem stanu wojennego. Ponadto oferujemy trudno dostępne tytuły historyczne, wydawnictwa obcojęzyczne i pocztówki.

Zapraszamy również do naszej stacjonarnej Księgarni XX wieku w Domu Spotkań z Historią przy ul. Karowej 20 w Warszawie – od wtorku do piątku w godzinach 15.00–19.00 (przerwa techniczna 17.00-17.30) w oraz soboty i niedziele w godzinach 12.00–19.00 (przerwa techniczna 16.00-16.30). Pracownicy naszej księgarni służą poradą przy wyborze tytułów oraz mogą zamówić dla Państwa wybrane książki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl